Glow in the dark

Tohle je svítící tkanička v našem podání...
I v největší tmě uvidíš svoje boty! A to je co říct!

TUBELACES PALETA

Kdo jiný ti dokáže nabídnout tak krásně odladěnou paletu barev....?

CHUCK TAYLOR II

Máme tady horkou novinku CHUCK TAYLOR II.
Update legendy pro 1. století.
Vyšperkovali jsme ji tkaničkami z Animal Packu...
Líbí?

Tubelaces

Vypimpuj si svoje nové i staré tenisky.
Tubelaces jsou nezbytnou součástí pro vaše tenisky. Nejčerstvější věc v tubě po zubní pastě. Tkaničky Tubelaces mají překvapivě svěží look, prémiovou kvalitu a inovativní designy. Tyto high-end tkaničky přicházejí s 30 různými designy ve třech různých délkách a jsou dlouho očekávanou alternativou, jak vylepšit vzhled nových i starých bot. Designéři Tubelaces sledují nejnovější trendy a proto jejich tkaničky odrážejí aktuální módní hity.
Mezi nejpopulárnější modely patří gloow-in-the-sun tkaničky, které na denním světle mění barvu, nebo glow-in-the-dark, které rozzáří v noci fosforeskujícími barvami. Nabídka zahrnuje i duhové, reggae, camo, neonové tkaničky, i tkaničky se zvířecími vzory - řeknětě jaké, my je máme. Zabalené v užitečné a průhledné tubě, Tubelaces jsou novým hráčem na trhu s teniskami.
A pro všechny prodejce, kteří mysleli, že tkaničky nemůžou být sexy - zamyslete se znova. Našli jsme způsob, jak téměř zapomenutou součást tenisek přívést k serióznímu bussinesu. Všechno je to o praktickém obalu, který na krámech skvěle vypadá a lidé po něm přímo baží.