Glow in the dark

Tohle je svítící tkanička v našem podání...
I v největší tmě uvidíš svoje boty! A to je co říct!

TUBELACES PALETA

Kdo jiný ti dokáže nabídnout tak krásně odladěnou paletu barev....?

CHUCK TAYLOR II

Máme tady horkou novinku CHUCK TAYLOR II.
Update legendy pro 1. století.
Vyšperkovali jsme ji tkaničkami z Animal Packu...
Líbí?

Aesics PIMPIN´

Dopřej svým teniskám péči, kterou si zaslouží. Opatři jim TUBELACES. :-)

NIKE JANOSKI MAX

Další parádní bota od NIKE SB vypimpená TUBELACES tkaničkou GREY CAMO!!! Parádní kombinace.

NIKE JANOSKI MAX

Superlehké Nike Janoski Max oblečené do tkaniček TUBELACES GOLD LABEL. Vypadají SKVĚLE!!!

Teniskology

Tkaničky Tubelaces se staly jednou z hlavních hvězd sneaker eventu Teniskology, který proběhl 24. října ve vinohradském pavilonu. Každý milovník tenisek se u nás zastavil, aby zjistil, jak může své tenisky doladit k dokonalosti.

Ben Cristovao Live Tour

V loňském roce se Benu Cristovaovi dařilo! Vydal úspěšnou desku "Made In Czechoslovakia", která se stala nejprodávanějším albem na iTunes i Deezeru. Desku pokřtil ve vyprodaném klubu Roxy a také ostatní zastávky show byly vyprodané.
V letošním roce se Ben Cristovao stal ambasádorem značky Tubelaces a tyto tkaničky si vybral jako doplněk pro právě probíhající Ben Cristovao Live Tour 2015. Vrcholem této tour bude koncert v pražském Foru Karlín, který se uskuteční 28. listopadu. Kromě skvělé show budou na místě k dispozici i tkaničky Tubelaces a to rovnou v Benově merch stánku.

Ben Cristovao

24. října proběhl v pražském vinohradském paláci sneaker event Teniskology. Ten si, jako milovníka tenisek, nemohla nechat ujít ani hvězda české pop music, Ben Cristovao. My jsme se s Benem na Teniskology potkali a naše tkaničky Tubelaces mu na první pohled padly do oka. A padly mu do oka natolik, že je na právě probíhající show Ben Cristovao Live Tour používá jak Ben, tak jeho tanečníci. Je nám opravdu ctí s tímto charismatickým a pohodovým klukem spolupracovat!

Pepper Pack

Dnes jsme měli náladu vypimpovat tenisky Gel Lyte 3 od Asics a s tkaničkami Tubelaces vypadají geniálně.

Inspirace

Podívej se, jak vyšperkovali tenisky tkaničkami Tubelaces v obchodě Revolution, kde naše unikátní tkaničky dostaneš.

CUBISM GOES TUBISM

Umění nejlepšího tuningu tenisek.
Tuning tenisek je umění, obzvláště, když je k dispozici ve stylových tubách. S tkaničkami Tubelaces můžete ze svých tenisek vytvořit skutečná umělecká díla. Kubismus, umělěcký styl, který vznikl ve 20. století, inspiruje designéry Tubelaces svou bohatou rozmanitostí a díky tomu vznikl nový styl - TUBISM.

Neon rozzáří

Hvězdou jakéhokoliv večírku se staneš v teniskách s neonovými tkaničkami Tubelaces.

Finest Sneaker Tuning

Ať už to jsou tenisky Adidas, Nike, New Balance, Vans, nebo Converse, vždy je můžete vytůnit do dalších stylů. Je jen na Vás, jak dosáhnout nových designů a zušlechtění. Tkaničky Tubelaces jsou vše, co k tomu potřebujete!

TUBELACES X CAYLER & SONS

Cap-Cap je charakteristickým znakem jedinečné spolupráce TUBELACES s CAYLER & SONS, výrobcem snapback kšiltovek s inovativními designy. Stejně inovativní jsou i tkaničky Tubelaces, proto na sebe spolupráce těchto značek nenechala dlouho čekat. Z této spolupráce vznikly tkaničky Tubelaces White Flat, modely Haze, Kush a Blueberry Kush, které můžete pořídit třeba na e-shopu BoardStar.cz.